O nás

Jsme specialisté na moderní a kvalitní dětský nábytek, dětské a studentské pokoje. Interiéry navrhujeme více než 10 let a o naší kvalitní práci svědčí několik stovek úspěšných realizací v ČR i zahraničí. 

 

Na výstavní ploše 200m2 Vám představíme nejnovější kolekce hraček, bytových doplňků a nábytku.

V příjemném prostředí showroomu  v Praze a při dobré kávě Vám nabídneme zdarma konzultaci, při které navrhneme vhodná řešení Vašeho interiéru a spočítáme Vám orientační cenu vybraného nábytku včetně ceny dopravy a montáže.

Naši designéři Vám na základě plánů Vašeho bytu či domu vytvoří návrh útulného domova, který bude splňovat požadavky Vašeho harmonického bydlení. V případě potřeby Vás designér může navštívit i doma pro přesné zaměření prostoru.

Ve studiu Space4kids i One Space pracujeme s nejmodernějšími grafickými programy, a tak pro Vás můžeme připravit velmi podrobný 3D návrh s přesným rozmístěním nábytku a doplňků. Návrhy můžeme upravovat tak dlouho, dokud nebudete maximálně spokojeni s výsledkem. Díky fotorealistickým vizualizacím budete mít jasnou představu o tom, jak bude realizace vypadat.

Samozřejmostí je zajistit pro Vás dopravu a odbornou montáž, kterou provádí náš zkušený montážní tým, který nejen že odvede kvalitní práci, ale zároveň po sobě perfektně uklidí a odveze veškerý odpad. V případě potřeby dokážeme zařídit i odvoz starého nábytku. Montážní tým se postará o záruční i pozáruční servis dodaného nábytku.

 

Výrobce hraček vybíráme vždy s ohledem na kvalitu, ale i osobitý design produktů. Nejpřísnějšími kritiky jsou naše děti, a čím jsou větší, tak i více zasahují do našeho výběru a pečlivě hračky a hry testují.

Veškeré hračky a doplňky máme k zakoupení také na naší pražské kamenné prodejně bez předchozího objednání. Rádi Vás uvidíme a poradíme s výběrem.

 

 

 

 

PŘEČTĚTE SI O NÁS VÍCE:

 

Cenová kalkulace zdarma

 Rádi byste znali cenu dětského pokoje? Vyplňte formulář a my vám zdarma pošleme nabídku na míru. Od...

Kariéra

Jseš empatická, komunikativní, zajímáš se o design a máš zkušenosti s navrhováním interiérů? Hledáš...

Napsali o nás

Naše produkty jsou jedinečné. Právě proto se o nás můžete pravidelně dozvědět z novin a časopisů.  ...

Proč nakupovat u nás?

NÁKUP U NÁS JE RADOST!   1. NABÍZÍME PRODUKTY TĚCH NEJLEPŠÍCH VÝROBCŮ NA TRHU Jezdíme po světov...

Reference

Našim cílem je spokojený zákazník. Přečtěte si, co o naší práci řekli naši klienti.   "Nakupuji ...

Služby

 Řešení dětského nebo studentského pokoje   Nabízíme bezplatnou konzultaci ohledně realizace vaš...

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem