O nás

Rodinnou firmu Space4kids jsme založili v roce 2009. Jsme manželé Martina a Roman Konštiakovi a naše dvě děti Mariana a Vincent. Milujeme moderní design a architekturu, proto tvorba interiérů je naše srdeční záležitost.

 

Navrhujeme, dovážíme a realizujeme nábytek pro děti, dětské a studentské pokoje. Pod značkou www.onespace.cz  najdete také obývací pokoje, ložnice, hostovské pokoje, vestavěné skříně a šatny.

 

Na výstavní ploše 130m2 v centru Prahy Vám představujeme nejnovější kolekce našich předních evropských výrobců  .

V příjemném prostředí showroomu  na vinohradech a při dobré kávě Vám nabídneme zdarma konzultaci, při které navrhneme vhodná řešení Vašeho interiéru a spočítáme Vám orientační cenu vybraného nábytku včetně ceny dopravy a montáže.

Naši designéři Vám na základě plánů Vašeho bytu či domu vytvoří návrh útulného domova, který bude splňovat požadavky Vašeho harmonického bydlení. V případě potřeby Vás designér může navštívit i doma pro přesné zaměření prostoru.

Ve studiu Space4kids i Onespace pracujeme s nejmodernějšími grafickými programy, a tak pro Vás můžeme připravit velmi podrobný 3D návrh s přesným rozmístěním nábytku a doplňků. Návrhy můžeme upravovat tak dlouho, dokud nebudete maximálně spokojeni s výsledkem. Díky fotorealistickým vizualizacím budete mít jasnou představu o tom, jak bude realizace vypadat.

Samozřejmostí je zajistit pro Vás dopravu a odbornou montáž, kterou provádí náš zkušený montážní tým, který nejen že odvede kvalitní práci, ale zároveň po sobě perfektně uklidí a odveze veškerý odpad. V případě potřeby dokážeme zařídit i odvoz starého nábytku. Montážní tým se postará o záruční i pozáruční servis dodaného nábytku.

 

 

 

 

 

PŘEČTĚTE SI O NÁS VÍCE:

 

Cenová kalkulace zdarma

Rádi byste znali cenu dětského pokoje? Vyplňte formulář a my vám zdarma pošleme nabídku.  &nbs...

Jak pracujeme - návrhy interiérů

V našem studiu se zabýváme především návrhy a realizacemi dětských a studentských pokojů, ale i obýv...

Napsali o nás

Naše produkty jsou jedinečné. Právě proto se o nás můžete pravidelně dozvídat z novin a časopisů. ...

Navrhneme Vám interiér

Nevíte si rady jak zařídit dětský nebo studentský pokoj? Obývací pokoj, ložnici nebo vstupní halu? ...

Onespace

V roce 2014 jsme pro Vás rozšířili výstavní prostory a do naší nabídky zařadili také sedací nábytek,...