Obrazová tapeta Forest 232,5 x 270 cm

Kód: LAVMI1
5 720 Kč 4 727 Kč bez DPH
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Obrazová tapeta z úspěšné série Heroes děti baví! Prožívají dobrodružství spolu s ilustrovanými hrdiny, rozvijí to jejich fantazii. Ještě vám o tom budou vyprávět. Vy se snadno můžete přidat a nějaký další příběh rozvinout. Užijete si společně, Heroes inspirují každého! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrazová tapeta Forest se skládá z 5 panelů, které se lepí jednotlivě. 

Rozměr obrazu: 232,5 x 270 cm

Materiál
Tapety značky Lavmi jsou tištěny na vlies (non-woven), který představuje poslední generaci tapetových materiálů. Věrně podává tvůrčí záměr, je poddajný, ultra pevný a zároveň prodyšný. Neobsahuje PVC ani těžké kovy. Spolu s vodou ředitelnými a světlostálými barvami, které neobsahují chemická rozpouštědla, splňují tapety značky Lavmi nejnovější požadavky na kvalitu zdravého bydlení. Tištěno v EU.

Důležité
Tapeta se snadno lepí i snadno odstraňuje. Lepidlo aplikujte na zeď, tapetové pruhy přikládejte na sraz (nepřekrývají se). Před tapetováním si nařežte jednotlivé pruhy tapet určené na danou zeď a zkontrolujte. Řiďte se návodem z druhé strany etikety. Nalepená tapeta nesmí schnout příliš rychle. Proto v místnosti příliš netopte a zabraňte průvanu.

Údržba

Tapety nepotřebují zvláštní péči. V případě potřeby otřete vlhkým hadříkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: