Zdobení perníčků s Oscarem a Cannelle

DJ06516
Efekt lupa
  • 1 z 3
Roztomilá sada na zdobení perníčků, na kterých se vaše děti mohou opravdu vyřádit, aniž by se ušpinily. V sadě jsou 3 různé perníčky s dírkami, do kterých lze zapichovat různá zdobení, celkem 65 ozdobných dílků. Můžete zdobit podle fantazie nebo podle p

  • 471 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
570 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Roztomilá sada na zdobení perníčků, na kterých se vaše děti mohou opravdu vyřádit, aniž by se ušpinily. 
V sadě jsou 3 různé perníčky s dírkami, do kterých lze zapichovat různá zdobení, celkem 65 ozdobných dílků. Můžete zdobit podle fantazie nebo podle přiložených návodů.

Pro děti od 3 let.
Rozměr balení 22 x 18 x 4cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.