Výtvarná sada - vzorované šátky

DJ08730
  • 1 z 3

Výtvarná sada s překreslováním vzorů, která je oblíbená u dívek. Součástí je také jednoduchý průvodce krok za krokem. Obsahuje 32 karet s předlohami, 16 šablon a sadu oboustranných fixů (jeden hrot ostrý, druhý měkký štětcový). Vhodné pro děti od 9 let.


  • 521 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.10.2019
599 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Výtvarná sada s překreslováním vzorů, která je oblíbená u dívek. Součástí je také jednoduchý průvodce krok za krokem. Obsahuje 32 karet s předlohami, 16 šablon a sadu oboustranných fixů (jeden hrot ostrý, druhý měkký štětcový).


Vhodné pro děti od 9 let. 
Velikost balení 23,5 x 23 x 4 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.