Výtvarná sada Ozdob zvířátko

DJ08932

Výtvarná hra, barevná zvířátka s nálepkami, pro děti od 3 do 6 let. Sada obsahuje 24 podkladů s obrázky zvířat a šest archů dekorativních nálepek, kterými pak podle vlastní fantazie můžeme zvířátka zdobit. V balení najdete také návod "krok za krokem".


  • 164 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
198 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarný set, barevná zvířátka s nálepkami, pro děti od 3 do 6 let. Sada obsahuje 24 podkladů s obrázky zvířat a šest archů dekorativních nálepek, kterými pak podle vlastní fantazie můžeme zvířátka zdobit. V balení najdete také návod "krok za krokem".
rozměr balení: 22 x 23 cm

VIDEONÁVOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.