Výtvarná sada - Linoryt

DJ08614
Efekt lupa
  • 1 z 3
Nová kreativní sada pro starší děti přináší základy techniky linorytu. V sadě jsou 4 karty s předkresleným obrázkem, který děti pomocí speciálního nástroje vyryjí. Následně se pomocí houbiček karta nabarví a může se tisknout! Výsledné dílo bude barevné s

  • 521 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
599 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
Položka byla vyprodána...
 

Nová kreativní sada pro starší děti přináší základy techniky linorytu. V sadě jsou 4 karty s předkresleným obrázkem, který děti pomocí speciálního nástroje vyryjí. Následně se pomocí houbiček karta nabarví a může se tisknout! Výsledné dílo bude barevné s bílou kresbou vyrytého obrázku.
Rozměr balení: 29 x 23 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.