Výtvarná hra s třpytkami - Krásné dámy

Z-DJ09505
Efekt lupa
  • 1 z 3
Výtvarná hra - vysypávání barevnými třpytkami. Jednotlivá políčka předlohy se postupně odkryjí a na lepivou plošku se vysypou třpytky. Takto se postupně zaplní všechny plošky a vznikne jedinečné umělecké dílo s krásným třpytivým efektem. V sadě jsou 4 obr

  • 399 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
459 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarná hra - vysypávání barevnými třpytkami. Jednotlivá políčka předlohy se postupně odkryjí a na lepivou plošku se vysypou třpytky. Takto se postupně zaplní všechny plošky a vznikne jedinečné umělecké dílo s krásným třpytivým efektem.

V sadě jsou 4 obrázky a 6 tubiček s třpytkami, štětec a nanášecí špachtlička a návod krok za krokem.

Rozměr balení: 23 x 23 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.