Výtvarná hra s plastelínou - Farma

DJ09734
Výtvarná hra - Samoschnoucí plastelína - Farma Výtvarná hra se samoschnoucí plastelínou a předtištěnými kartonovými šablonkami, díky kterým lze výrobky pěkně dotvořit. Balení obsahuje dvě samoschnoucí hmoty, spoustu šablonek a podrobný obrázkový návod

  • 243 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
279 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarná hra se samoschnoucí plastelínou a předtištěnými kartonovými šablonkami, díky kterým lze výrobky pěkně dotvořit.

Balení obsahuje dvě samoschnoucí hmoty, spoustu šablonek a podrobný obrázkový návod, jak s hmotou pracovat.

Výtvarka je určena pro děti od 3 do 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.