Výtvarná hra pro nejmenší - prokreslování

DJ08988
Výtvarná hra obsahuje sadu 4 vrchních karet s potiskem zvířátek, 20 spodních karet s plochami na vybarvení, 4 karty s vystouplými vroubky, oboustranné voskovky a návod krok za krokem. Dotvořte těla zvířátek pomocí vroubkovaných karet - když přes ně přeje

  • 417 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
479 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Výtvarná hra obsahuje sadu 4 vrchních karet s potiskem zvířátek, 20 spodních karet s plochami na vybarvení, 4 karty s vystouplými vroubky, oboustranné voskovky a návod krok za krokem.
Dotvořte těla zvířátek pomocí vroubkovaných karet - když přes ně přejedete voskovkami, vzorek se obtiskne na barevnou plochu, která vytvoří tělo zvířátka. Spodní kartu s barevnými plochami pak překryjete horní kartou s potiskem a veledílo je na světě!

Rozměr balení:  23 x 23 x 4 cm

Pro děti od 3 do 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.