Výtvarná hra - Piráti 7-13 let

DJ08645
Výtvarná hra - Piráti 7-13 let Výtvarný set pro děti ve věku 7-13 let. Pomocí speciálních barevných fix dotvoříte obrázky pirátů dle návodu krok za krokem. Balení obsahuje 4 předlohy, 7x oboustraných fix, návod. Velikost balení 16,5*23*4 cm.

  • 371 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
449 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
 

Výtvarný set pro děti ve věku 7-13 let. Pomocí speciálních barevných fix dotvoříte obrázky pirátů dle návodu krok za krokem. Balení obsahuje 4 předlohy, 7x oboustraných fix, návod. Velikost balení 16,5*23*4 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.