Výtvarná hra - 3D Omalovánky s překvapením Průzkumníci

DJ09636
  • 1 z 2

Výtvarná hra - Omalovánky s překvapením ve formě 3D aplikace. Podklad omalovánek ozvláštníte tím, že pomocí lepících proužků přilepíte další dílky, které vystupují do prostoru. Z omalovánky se rázem stane 3D kulisa pro další hry. Motiv různých zvířátek jako průzkumníků v džungli, na moři apod.

Velikost balení je 20x20 cm a obsahuje 4 omalovánky.

Výtvarka je určena pro děti od 6 do 11 let.


  • 86 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
99 Kč
Kategorie: Omalovánky, šablony
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarná hra - Omalovánky s překvapením ve formě 3D aplikace. Podklad omalovánek ozvláštníte tím, že pomocí lepících proužků přilepíte další dílky, které vystupují do prostoru. Z omalovánky se rázem stane 3D kulisa pro další hry.
Motiv různých zvířátek jako průzkumníků v džungli, na moři apod.

Velikost balení je 20x20 cm a obsahuje 4 omalovánky.

Výtvarka je určena pro děti od 6 do 11 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.