Výtvarná hra pro nejmenší - Mramorování

DJ09686
Efekt lupa
  • 1 z 2
Výtvarná hra - Mramorování Vytvořte mramorované obrázky pomocí obarvených skleněných kuliček. Sada obsahuje vše, co je k tvorbě potřeba, včetně podrobného návodu krok za krokem. Pro děti od 3 do 6 let.

  • 477 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
549 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

S touto výtvarnou sadou se děti naučí vytvářet mramorované obrázky pomocí obarvených skleněných kuliček. Sada obsahuje vše, co je k tvorbě potřeba, včetně podrobného návodu krok za krokem.

Pro děti od 3 do 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.