Výtvarná hra - módní návrhář - 9-13

DJ08731
Děti se stávají módními návrháři a sami vytvářejí design oblečení. Hra obsahuje: 32 listů s předlohou figurín, 2 listy s módními doplňky k nalepení, 7 listů s oblečky pro domalování, 2 listy s předtištěnými dezény, fixy. baleno v krabičce 23,5*23*4cm. Pro

  • 564 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
649 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Děti se stávají módními návrháři a sami vytvářejí design oblečení. Hra obsahuje: 32 listů s předlohou figurín, 2 listy s módními doplňky k nalepení, 7 listů s oblečky pro domalování, 2 listy s předtištěnými dezény, fixy. baleno v krabičce 23,5*23*4cm. Pro děti od 9-13 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.