Výtvarná hra - magická hmota Western

DJ09492
Efekt lupa
  • 1 z 3
Výtvarná hra - magická hmota, která se pomaluje pastelkami a dá upéct do trouby. Po pár minutách v troubě se barvy stanou živějšími a hmota ztloustne a ztvrdne. Šest postav s prostředím, do kterého je můžete postavit. Rozměr balení: 22 x 29 x 1 cm

  • 286 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 27.10.2021
329 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
 

Výtvarná hra - magická hmota, která se pomaluje pastelkami a dá upéct do trouby. Po pár minutách v troubě se barvy stanou živějšími a hmota ztloustne a ztvrdne.
Šest postav s prostředím, do kterého je můžete postavit.

Rozměr balení: 22 x 29 x 1 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.