Výtvarná hra - Badatel

DJ08619
Děti se ponoří do světa hmyzu, barevně vybarví celou škálu zástupců hmyzí říše a pak umístí do rámečku/krabičky. Díky 3D efektu vypadá sbírka překrásně. Výtvarná sada obsahuje: 5 krabiček/rámečků, 4 archy s motýlky a brouky k dobarvení, 6 oboustranných fi

  • 513 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
590 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Děti se ponoří do světa hmyzu, barevně vybarví celou škálu zástupců hmyzí říše a pak umístí do rámečku/krabičky. Díky 3D efektu vypadá sbírka překrásně. Výtvarná sada obsahuje: 5 krabiček/rámečků, 4 archy s motýlky a brouky k dobarvení, 6 oboustranných fixů s hrotem a štětečkem, 1 arch samolepicích čtverečků k vytvoření 3D efektu. 
Pro děti od 8 let. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.