Výtvarná sada pro nejmenší - koláže s gelovými pastelkami

Z-DJ08617
Efekt lupa
  • 1 z 2

Tyto gelové pastelky jsou určeny k vytvoření nádherných uměleckých děl. Pastelky skutečně klouzají jemně po papíře a děti s nimi mohou různě experimentovat. Různě mohou proškrabávat vrstvy, aby mohli vzniknout zajímavé texturové efekty. 


  • 521 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.11.2021
599 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Tyto gelové pastelky jsou určeny k vytvoření nádherných uměleckých děl.
Pastelky skutečně klouzají jemně po papíře a děti s nimi mohou různě experimentovat. Různě mohou proškrabávat vrstvy, aby mohli vzniknout zajímavé texturové efekty. Nebo jednoduše vrstvit barvy tak, aby vznikali nové barvy. 

Je to skvělý způsob, jak se děti mohou naučit pracovat s technikou gelových pastelek. 

Sada obsahuje 4 ilustrované listy pozadí, 5 listů lisovaných zvířátek, 12 gelových pastelek, 1 škrabací nástroj, 1 lepicí tyč a úplný návod k obsluze krok za krokem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.