Tisíc samolepek do notýsku, 3+

DJ08950
Nálepkové album obsahuje přes 100 samolepek zvířátek, pohádkových postaviček, čísel, písmen a dalších motivů. 1000 samolepek poskytne nekonečnou zábavu při dekorování notýsků a sešitů. Seskládáním samolepek lze vytvořit vtipné příběhy. Nevhodné pro dět

  • 247 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
299 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Nálepkové album obsahuje přes 100 samolepek zvířátek, pohádkových postaviček, čísel, písmen a dalších motivů. 1000 samolepek poskytne nekonečnou zábavu při dekorování notýsků a sešitů. Seskládáním samolepek lze vytvořit vtipné příběhy.

Nevhodné pro děti do tří let.

Rozměry balení: 31x21x3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.