Tip Top Klap

DJ05120
Efekt lupa
  • 1 z 2
Paměťová karetní hra Tip Top Clap je určena pro děti od 6 let, ideálně pro 2 - 5 hráčů. balení obsahuje 32 karet a cílem je zopakovat ve správném pořadí - po jednotlivých hráčích - všechny grimasy, zvuky a pantomimy podle obrázků na kartách. Rozměry balen

  • 169 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
205 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - TIP TOP CLAP

6-99 let, 2-5 hráčů, 32 karet (4 x 8 zvuky nebo pantomima)

Příprava hry: balíček 32 karet umístíme otočený mezi hráče.

Pravidla hry

Začíná nejmladší, otočí svrchní kartu balíčku a položí ji vedle tak, aby ji všichni viděli. Potom předvede pantomimu nebo pomocí zvuků vyjádří obrázek na kartě. Další hráč otočí další kartu            z balíčku, položí ji na předchozí a předvede nejprve prvního hráče a potom sám přidá pantomimu,              aby vyjádřil obrázek karty, kterou otočil. Následující hráč opět otočí kartu, zopakuje výkon kolegů     ve správném pořadí a přidá svůj vlastní (pantomimu a zvuky). Takto hra pokračuje, dokud se někdo nesplete.

Ten, který se spletl, dostane svoji otočenou kartu jako trestnou. Zbytek karet se odsune na jednu stranu a hráč, který se spletl, začíná další kolo (otočí první kartu a předvede pantomimu). Pokud nám karty dojdou, můžeme zamíchat už otočené, znovu je postavit doprostřed na kupku a pokračovat.

Cíl hry: zapamatovat si zvuky a pantomimu ve správném pořadí.

Konec hry: na začátku se hráči rozhodnou jak dlouho chtějí hrát. Vítězí ti, kteří mají nejméně trestných karet.

PS.: není povoleno znova prohlížet už odkryté karty v kupce

  

1.      Zatleskat rukama

5.      Bouchnout rukou do stolu

2.       Zapískat jako pták

6.      Vypláznout jazyk

3.      Mrknout

7.      Mňoukání

4.      Napodobit zvuk prdění

8.       Dupnout na zem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.