Svět princezen - razítka

DJ08810
Efekt lupa
  • 1 z 2
Sada razítek Princezny Balení obsahuje deset krásných gumových razítek s houbičkou s umyvatelným inkoustem. Razítkové obrázky lze následně vybarvit a vytvořit tím unikátní výtvor. Věk: 3+ Rozměry: 20x23cm
  • 310 Kč 111 Kč –36 %
    164 Kč bez DPH
  • (9 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
199 Kč
Kategorie: Razítka, samolepky, tetovačky
 

 

Sada razítek Princezny

Balení obsahuje deset krásných gumových razítek s houbičkou s umyvatelným inkoustem. Razítkové obrázky lze následně vybarvit a vytvořit tím unikátní výtvor.

Věk: 3+

Rozměry: 20x23cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.