Stolní hra pro nejmenší - balanční žabky

DJ08554
Efekt lupa
  • 1 z 3
Malé žabky se pokládají na vodní lekníny pečlivě tak, aby nespadli do rybníka. Tato hra podporuje komunikaci mezi dětmi a jejich rodiči. Hra je vhodná pro 2-4 hráče ve věku od 2 do 5 let. Velikost krabice 21,5 x 21,5 x 5 cm.

  • 412 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 27.10.2021
499 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Malé žabky se pokládají na vodní lekníny pečlivě tak, aby nespadli do rybníka. Tato hra podporuje  komunikaci mezi dětmi a jejich rodiči. 
Hra je vhodná pro 2-4 hráče ve věku od 2 do 5 let. 
Velikost krabice 21,5 x 21,5 x 5 cm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.