Stolní hra Labyrintix - hledej totem!

DJ08487
Efekt lupa
  • 1 z 2
Hráči postaví 4 barevné totemy. Z balíčku karet otočí vrchní kartu a co nejrychleji musí očima vysledovat cestu, kterou určují šipky na kartě a zvolit totem, kde cesta končí. Kdo je nejrychlejší, vyhrává kartu. Vítězem je ten, kdo má nejvíce nasbíraných k

  • 412 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
499 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

 Hráči postaví 4 barevné totemy. Z balíčku karet otočí vrchní kartu a co nejrychleji musí očima vysledovat cestu, kterou určují šipky na kartě a zvolit totem, kde cesta končí. Kdo je nejrychlejší, vyhrává kartu. Vítězem je ten, kdo má nejvíce nasbíraných karet.

Hra trénuje koncentraci, představivost a schopnost pozorování.
Hráči si musí pouze pohledem představit, kudy vede cesta, kterou určují šipky. 
Kdo to zvládne nejrychleji, vyhrává.

Tato hra zabaví svojí akcí děti i dospělé. 
Sada obsahuje: 4 barevné totemy, 32 hracích karet
Hra je určena pro 2-4 hráče, průměrná doba hy 15 min.
Hra je určena pro děti a dospělé od 8-99 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.