Šťastné rodinky

DJ05115
Efekt lupa
  • 1 z 2
Hra - Kvarteto Veselá rodina - obrázky různých povolání - pro děti od 5 let. Karetní hra obsahuje 42 karet. Určeno pro více než 2 hráče. rozměry balení: 11,7x8,5x2,8cm

  • 189 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.11.2021
229 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - Šťastné rodinky

Pro 2 – 4 hráče od 5 let

Balení obsahuje 42 karet

7 povolání jednotlivých rodin: (pekařská, zahradnická, hasičská, obchodníka s rybami, kadeřnická, pošťácká, lékařská)

X 6 obrázků (dědeček, babička, tatínek, maminka, syn, dcera)

Pravidla hry

Cílem hry je zkompletovat co nejvíce rodin (analogie českého kvarteta). Každý hráč obdrží na začátku hry 7 karet, zbytek uložíme na kupku doprostřed stolu. Hraje se ve směru hodinových ručiček. Hráči  si uspořádají karty, zkompletují své části rodina a začíná nejmladší. Vybere si spoluhráče a zeptá se jej na kartu se členem rodiny, který mu schází. Aby se mohl na kartu zeptat, musí držet v ruce alespoň jednoho jejího člena. (pokud hráč drží „Syna pekaře“ proto může žádat o karty s ostatními členy pekařské rodiny) Pokud měl hráč štěstí a spoluhráč, kterého se zeptal požadovanou kartu má, získává ji do své kolekce rodiny a pokračuje dál.  Pokud hráč kartu nezískal, přibere si jednu z kupky a pokračuje další hráč. Jakmile hráč zkompletuje všech 6 karet jedné rodiny, řekne „Rodina!“, vyloží karty před sebe a pokračuje ve hře. Hra končí, až jsou všechny rodiny kompletní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.