Společenská hra Haba Terra Kids: Státy světa

H304213
Vzrušující poznávací hra pro 2 - 4 cestovatele ve věku od 8 - 99 let. Helsinky jsou hlavním městem, ale které země? Která země má vlajku s velkým červeným kolem? Jak se jmenuje země, jejíž tvar připomíná botu? V této hře hráči hledají 51 zemí po celém svě
  • 699 Kč 209 Kč –30 %
    405 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
490 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Vzrušující poznávací hra pro 2 - 4 cestovatele ve věku od 8 - 99 let. Helsinky jsou hlavním městem, ale které země? Která země má vlajku s velkým červeným kolem? Jak se jmenuje země, jejíž tvar připomíná botu? V této hře hráči hledají 51 zemí po celém světě. Hráč, který potřebuje nejméně nápověd, aby poznal, o jakou zemi jde, vyhraje v této poznávací hře. 

Délka hry cca 30 minut.
Hra obsahuje: 1 hrací desku, 4  figurky, 51 karet zemí, 8 žolíků, 1 hrací kostku a 1 návod ke hře
Rozměry balení 37 x 27 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá rodinná firma Haba vyrábí již několik generací převážně dřevěné hračky pro děti všech věkových kategorií. Hračky pro miminka rozvíjejí přirozenou zvídavost a chuť si hrát. Hry jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, lepeny ekologickým lepidlem a lakovány laky na vodní bázi. Také všechny ostatní použité materiály splňují veškeré požadavky EU. Většina produktů značky HABA je vyrobena přímo v Německu ve vlastní továrně výrobce.