Společenská hra Good look

DJ08498
Efekt lupa
  • 1 z 3

Dětská společenská hra Good look, kterou lze hrát ve 2 hráčích.

Ve hře jde o to najít tři části, které tvoří králíka. 


  • 247 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 11.3.2021
299 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Návod ke hře

5-9 let;   2 hráči

Obsah balení:

27 karet + 27 dílků skládanky „Králík“ (9 hlaviček, 9 tělíček, 9 nožiček) + 10 mrkví za „správné odpovědi“ + 24 žetonů

Cíl:  Najít stejnou hlavičku, tělíčko i nožičky, jaké má králík na kartě tvého soupeře.

Než začnete hrát:

Hráči se střídavě stávají „chovatelem králíků“ a „lovcem králíků“. Položte 27 dílků skládanky „Králík“ před lovce králíků. Pak balíček karet zamíchejte a karty položte na stůl mezi hráče lícem dolů.

Pravidla hry:

Chovatel králíků si vybere jednu kartu a drží ji lícem dolů. Lovec králíků učiní první pokus o nalezení správné kombinace částí králíka tak, že si vybere tři dílky skládanky (hlavičku, tělíčko, nožičky).

Chovatel králíků položí vedle králíka, kterého se lovec snaží ulovit, jednu, dvě nebo tři mrkve označující „správnou odpověď“, podle toho, kolik částí přesně odpovídá králíkovi na kartě. Chovatel králíků však neprozradí, které části jsou správné.

Jestliže chovatel králíků položí na stůl tři mrkve, lovec králíků vyhrává příslušné kolo. Hráči si vymění role a hra pokračuje.

Jestliže chovatel králíků položí na stůl jednu mrkev (nebo dvě mrkve), lovec králíků pozná, že jednu (nebo dvě) ze tří částí králíka určil správně – ale neví, která část (které části) to jsou. Lovec králíků se už nestará o první pokus a zkusí to znovu. Vybere další tři ze zbývajících dílků skládanky králíka. Chovatel králíků opět ukáže, kolik z těchto částí je správných, a tak dál, dokud lovec králíků nenajde všechny tři správné části.

Žádné mrkve znamenají, že žádná z částí není správná. Lovec králíků odloží ty tři karty a zkusí to znovu. Vybere ze zbývajících dílků skládanky králíka další tři dílky.

Při každém pokusu lovec králíků buď nepoužije žádnou kartu z předchozího pokusu, nebo musí znovu použít jednu nebo dvě karty z tohoto pokusu, podle počtu mrkví označujících správnou odpověď.

Chovatel králíků znovu ukáže, kolik částí je správných, a tak dál, dokud lovec králíků nenajde všechny tři správné části.

Lovec králíků má čtyři pokusy, aby výše popsaným způsobem našel správného králíka.

Jestliže jsou všechny tři části králíka nalezeny:

  • při prvním pokusu, lovec králíků získává 1 žeton,
  • při druhém pokusu, lovec králíků získává 3 žetony,
  • při třetím pokusu, lovec králíků získává 2 žetony,
  • při čtvrtém pokusu, lovec králíků získává 1 žeton.

 

UPOZORNĚNÍ: Jestliže příslušné tři části králíka nebyly nalezeny ani při čtvrtém pokusu, lovec králíků ztrácí jeden žeton.

Konec hry:

Hraje se na 4 kola. Hráč, který získal nejvíce žetonů, vyhrává hru. Při nerozhodném výsledku se hrají další 2 kola.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.