Samolepicí třpytivá mozaika koník, 3-6 let

DJ08896
Efekt lupa
  • 1 z 2
Skládací mozaika s motivem zvířátek a jejich jezdců. Lepící kousky jsou z pěnového materiálu různých tvarů pokrytých metalickými barvami. Lepí se podle návodu - krok za krokem. Balení 28,2*21,2*1,2cm. Pro děti 3-6 let

  • 286 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
329 Kč
Kategorie: Razítka, samolepky, tetovačky
 

Skládací mozaika s motivem zvířátek a jejich jezdců. Lepící kousky jsou z pěnového materiálu různých tvarů pokrytých metalickými barvami.
Lepí se podle návodu - krok za krokem. 
Balení 28,2*21,2*1,2cm. 

Pro děti 3-6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.