Kreativní set - Šití s knoflíky

DJ08948
Efekt lupa
  • 1 z 3
Tvoříme s knoflíčky - prošívací obrázky, které pomáhají zlepšovat koordinaci pohybů, soustředění a kreativitu vašich nejmenších. Sada obsahuje 4 kartonové obrázky s potiskem v motivech 4 ročních období. Každý obrázek má předpřipravené dírky pro prošití je

  • 434 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 29.9.2021
499 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
 

Tvoříme s knoflíčky - prošívací obrázky, které pomáhají zlepšovat koordinaci pohybů, soustředění a kreativitu vašich nejmenších. Sada obsahuje 4 kartonové obrázky s potiskem v motivech 4 ročních období. Každý obrázek má předpřipravené dírky pro prošití jehlou (není ostrá). V sadě je dále mnoho barevných knoflíků různých tvarů, které se do obrázků přišívají a tím se doplní chybějící části obrázků, jako jsou např. míče, kytičky, kopečky zmrzliny atd.

Rozměr jednoho obrázku je 20 x 20 cm. V sadě je i jehla, bavlnka a podrobný návod krok za krokem.
Velikost balení: 23,5 x 23 x 4 cm.

Pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.