Sardinky - karetní hra 5-99

DJ05161
Efekt lupa
  • 1 z 2

Postřehová hra. Máte několik sekund pozorovat malé sardinky, zapamatovat si je a je najít znovu v poli. Velikost 15.6 x 11.7 x 2.8 cm.

  • 290 Kč 116 Kč –40 %
    144 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.12.2021
174 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Záruka: 2 roky
 

Akční hra zaměřená na  postřeh a paměť! Hra rozvíjí logické myšlení, pozorovací schopnosti a představivost. Zábavnou cestou můžete děti naučit dodržovat pravidla hry a trénovat jejich koncentraci.

Hra se hraje na několik kol. V každém kole se otočí jedna karta s konzervou sardinek. Hráči se na ni chvíli dívají a snaží se zapamatovat si, které sardinky v konzervě byly. Pak otočí svých pět karet s jednotlivými sardinkami a snaží se vzpomenout si, které viděl v konzervě. Pozor, každá sardinka je sice jiná, ale liší se drobnými detaily.

Vyhrává ten, kdo se dokáže dobře soustředit a zapamatovat si odlišnosti jednotlivých rybek. Vyýborná zábavná hra pro 2 až 4 hráče ve věku od 5-ti let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.