Samolepicí mozaika - Slon a šnek

DJ08895
Efekt lupa
  • 1 z 3

Mozaika slon a šnek, kterou děti snadno vytvoří samostatně pomocí lepících pěnových čtverečků a velmi jednoduchého návodu.


  • 184 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 30.9.2021
212 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
 

Děti nalepují jednotlivé pěnové čtverečky podle návodu, barvy mají přiřazena čísla, podle kterých se čtverečky příslušné barvy lepí na předlohu. Vznikne krásná mozaika, kterou lze následně zarámovat a pověsit na zeď jako obrázek!

Sada obsahuje 2 předlohy, na jedné je obrázek slona a na druhé obrázek šneka, dále archy s barevnými lepícími pěnovými čtverečky a návod krok za krokem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.