Sada na vyšívání

DJ09844
Efekt lupa
  • 1 z 2
Sada na vyšívání s motivem módy, je krásná pomůcka pro malé princezny a jejich vyšívání. Součástí je obrázek s dívkou, dřevěný kroužek na vyšívání, modrá a růžová bavlnka, dvě jehly, kopa blyštivých flitrů ve čtyřech tvarech na dotvoření šatů a návod. Sad

  • 278 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
320 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Sada na vyšívání s motivem módy, je krásná pomůcka pro malé princezny a jejich vyšívání. Součástí je obrázek s dívkou, dřevěný kroužek na vyšívání, modrá a růžová bavlnka, dvě jehly, kopa blyštivých flitrů ve čtyřech tvarech na dotvoření šatů a návod. Sada je vhodná pro děti od 8 let. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.