Sada 3D samolepek - Veselé zvířátka

DJ09079

Nová velká sada 3D měkkých samolepek se zvířecími rodinkami.

V sadě je 134 kusů jednotlivých samolepek, se kterými se snadno manipuluje. Nalepit si můžete rodinku papouška, pejsky, kočičky, myšky, želvičky a další zvířátka.

Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

Velikost balení 31 x 23 cm, v balení 2 archy.

  • 195 Kč 78 Kč –40 %
    97 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.12.2021
117 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Záruka: 2 roky
 

Nová velká sada 3D měkkých samolepek se zvířecími rodinkami.

V sadě je 134 kusů jednotlivých samolepek, se kterými se snadno manipuluje. Nalepit si můžete rodinku křečky, pejsky, kočičky, myšky, želvičky a další zvířátka.

Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

Velikost balení 31 x 23 cm, v balení 2 archy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.