Sada 10 oboustranných fixů - dívčí barvy

DJ08802
Efekt lupa
  • 1 z 3

Sada 10 oboustranných fixů pro holky v odstínech růžové, fialové, modré a červené barvy. Jeden hrot je extra tenký a ostrý, druhý hrot je měkký jako štětec. Snadno s nimi tak nakreslíte detailní kresby i vybarvíte větší plochy. Rozměry balení: 17 x 19 x 1,5 cm


  • 260 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 3.8.2021
299 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Sada 10 oboustranných fixů pro holky v odstínech růžové, fialové, modré a červené barvy. Jeden hrot je extra tenký a ostrý, druhý hrot je měkký jako štětec. Snadno s nimi tak nakreslíte detailní kresby i vybarvíte větší plochy.
Rozměry balení: 17 x 19 x 1,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.