Rapido fruit - karetní hra, od 5 let

DJ05137
  • 1 z 2
Rapido fruit - karetní hra. Každý hráč vyloží na stůl vrchní kartu ze svého balíčku a podle kombinace karet, která se objeví na stole, se dějí různé akce. Cílem je vyhrát co nejvíce karet s ovocem a zeleninou. Pro hráče od 5 let.

  • 189 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.2.2019
229 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Návod ke hře - RAPIDO FRUIT

Pro hráče od 5 do 8 let; Pro 2-4 hráče

Obsahuje 52 karet (32 zvířecích a 20 s ovocem a zeleninou)

Cíl hry:

Vyhrát co nejvíce karet s ovocem a zeleninou poklepáním na balíček uprostřed stolu – hra na postřeh a rychlost.

Příprava hry:

Zamícháme všechny karty se zvířaty a rozdáme mezi hráče lícem dolů (v případě tří hráčů zbudou dvě karty a ty dáme stranou). Každý hráč položí svůj paklík karet před sebe. Karty s ovocem a zeleninou se zamíchají a celý balíček se položí do středu stolu, lícem nahoru.

Pravidla hry:

Všichni hráči najednou otočí horní kartu ze svého paklíku. Následují dva možné scénáře:

  • Jsou otočeny dvě nebo více karet se stejným zvířetem. Pouze ti hráči, kteří otočili tyto karty, se snaží vyhrát kartu s ovocem ze středu stolu tak, že co nejrychleji zaklepou (dotknou se) balíku uprostřed – rychlejší vyhrává horní kartu a umístí ji před sebe.
  • Je otočena alespoň jedna karta se symbolem stejného ovoce (zeleniny) jako je horní karta uprostřed stolu. V tomto případě hrají všichni hráči a snaží se získat kartu ze středu stolu. Nejrychlejší hráč si ji bere a pokládá před sebe.

Hráči své použité karty se zvířaty pokládají na stranu. Pokud jim dojdou karty v balíčku, zamíchají ty použité a hrají s nimi dál.

Poznámka:

Hráč, který otočí kartu se zvířetem v boxovacích rukavicích, vynechává kolo.

Pokuty:

Pokud udělá hráč chybu (nevšimne si, že neměl hrát apod.), musí vrátit jednu ze svých karet s ovocem dospod balíčku uprostřed stolu.

Konec hry:

Když už na stole nezbyly žádné karty s ovocem a zeleninou, hráči přepočítají karty, které vyhráli a kdo jich má nejvíc, je vítěz.

 

Varování: obsahuje malé části – nevhodné pro děti do tří let věku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.