Puzzle trio Oblékám se

DJ08178
Efekt lupa
  • 1 z 2

Jaký je správný postup oblékání? Nejdříve bundu a pak tričko? Boty a pak ponožky? Je to nějak popletené, seřadíme si to pomocí skládačky!


  • 169 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
205 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Děti díky pěkně ilustrovaným puzzle zjistí a naučí se, v jakém pořadí je nejlepší si oblékat jednotlivé kousky oblečení od spodního prádla až po batůžek. Balení obsahuje 10 dílků, které do sebe dobře zapadají a každý spoj je v jiné výšce, takže nelze zaměnit jejich pořadí.

Obsah: 10 dílků
Věková skupina: + 3
Rozměry balení: 18 x 12 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.