Puzzle galerie Krásný sen, 350 dílků

DJ07615
Efekt lupa
  • 1 z 3
Puzzle pro děti od sedmi let, sada 350 dílků. Ilustrace francouzského umělce Pierra Morneta s motivem dívek v snové krajině s květinami. Velikost dílku cca 3,5 x 3,5 cm, velikost složeného obrázku 97 x 33 cm. Sada obsahuje také plakát se stejným obrázkem

  • 330 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
399 Kč
Kategorie: Puzzle
 

Puzzle pro děti od sedmi let, sada 350 dílků.
Ilustrace francouzského umělce Pierra Morneta s motivem dívek v snové krajině s květinami. Velikost dílku cca 3,5 x 3,5 cm, velikost složeného obrázku 97 x 33 cm. Sada obsahuje také plakát se stejným obrázkem.

Velikost balení: 35 x 14 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.