Puzzle 4v1 Motorkář Marko

J02883
  • 1 z 3
Kartonové puzzle Motorkář Marko v kufříku je pěkná hračka vhodná pro chlapce od 3 do 6 let. Obsahuje 4 různé puzzle s různým počtem dílků (6, 9, 12, 16), ze kterých lze poskládat pestrobarevné obrázky. Je to skvělá hračka pro malé motorkáře - na obrázcích

  • 461,98 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 19.12.2018
559 Kč
Kategorie: Puzzle
 

Kartonové puzzle Motorkář Marko v kufříku je pěkná hračka vhodná pro chlapce od 3 do 6 let. Obsahuje 4 různé puzzle s různým počtem dílků (6, 9, 12, 16), ze kterých lze poskládat pestrobarevné obrázky. Je to skvělá hračka pro malé motorkáře - na obrázcích je chlapec Marko v různých situacích na cestě na motorce, ke kterým lze vymyslet spoustu příběhů. Vzhledem k různým počtům dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi několik let. Děti se pomocí tohoto zajímavého puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Vyrobeno z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Pro děti od 3 let, poskládané puzzle mají rozměr 20 x 20 cm.

Rozměr balení 21 x 21 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce hraček Janod navrhuje kvalitní a originální hračky tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou kreativitu, a přirozeně nutily dítě rozvíjet svou představivost ve všech možných směrech. Janod, to je spojení tradice a modernosti v těch nejmenších detailech!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.