Puzzle 1000 a 1 noc, 200 dílků

DJ07456
Tisíc a jedna noc, puzzle s pohádkovým námětem o 200 dílcích. Na rámu kolem hlavního obrazu jsou umístěny detaily (stromy, postavy, zvířátka), které můžete v obrázku po složení vyhledávat ( cvičení orientace) Určeno pro děti kolem 6-8 let.

  • 280 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 27.3.2019
339 Kč
Kategorie: Puzzle
 

Tisíc a jedna noc, puzzle s pohádkovým námětem o 200 dílcích. Na rámu kolem hlavního obrazu jsou umístěny detaily (stromy, postavy, zvířátka), které můžete v obrázku po složení vyhledávat. Určeno pro děti kolem 6-8 let. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.