Výtvarná hra Vějířové omalovánky Zvířata

DJ09647
  • 1 z 2

Výtvarná hra - Vějířové omalovánky Výtvarná hra plná omalovánek doplněných o krásný vějířový prostorový motiv sukní a klobouků, které obrázky příjemně doplní a ozvláštní. Velikost balení je 20x20 cm a obsahuje 4 archy s omalovánkou.

Výtvarka je určena pro děti od 6-11 let


  • 130 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
149 Kč
Kategorie: Omalovánky, šablony
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarná hra - Vějířové omalovánky
Výtvarná hra plná omalovánek doplněných o krásný vějířový prostorový motiv sukní a klobouků, které obrázky příjemně doplní a ozvláštní.

Velikost balení je 20x20 cm a obsahuje 4 archy s omalovánkou.

Výtvarka je určena pro děti od 6-11 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.