Piráti - strategická hra, 7+

DJ08431
  • 1 z 2
Piráti - strategická hra V této strategické hře pokládají malí piráti hrací kameny jeden po druhém na hrací desku. Jakmile se jednomu z nich podaří splnit dohromady tři prvky, které se nacházejí na jeho mapě pokladů, získá pirátský poklad. Vítězem se stá

  • 681,82 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
825 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

V této strategické hře pokládají malí piráti hrací kameny jeden po druhém na hrací desku. Jakmile se jednomu z nich podaří splnit dohromady tři prvky, které se nacházejí na jeho mapě pokladů, získá pirátský poklad. Vítězem se stává hráč, který získá nejvíce drahých kamenů.

Vhodné pro hráče od 7-99 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.