Pestrobarevný stan

DD04490

Pestrobarevný stan od Djeco poskytne vašim dětem spoustu prostoru pro hry a dovádění, ale nabídne i soukromí v pokojíčku na čtení nebo odpočinek. 


  • 1 569 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
1 899 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Pestrobarevný stan od Djeco poskytne vašim dětem spoustu prostoru pro hry a dovádění, ale nabídne i soukromí v pokojíčku na čtení nebo odpočinek. Má uzavíratelný vchod a okénka. Pouze pro použití uvnitř.

Sestavení stanu je velice snadné. 

Výška je 130 cm, průměr 106 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.