Papírové figurky zvířátek s fousky

DJ08944
Efekt lupa
  • 1 z 3
Výtvarná sada s papírovými portréty zvířátek k dotvoření pomocí dílků z papíru, plyšových drátků a bambulek. Sada obsahuje 8 karet s těly zvířátek, další 3 archy s dílky k dotvoření (ouška, oči) a sadu plyšových drátků na fousky a bambulek na čumáčky. Ce

  • 234 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
269 Kč
Kategorie: Papírové origami, kartonové stavebnice
Položka byla vyprodána...
 

Výtvarná sada s papírovými portréty zvířátek k dotvoření pomocí dílků z papíru, plyšových drátků a bambulek. Sada obsahuje 8 karet s těly zvířátek, další 3 archy s dílky k dotvoření (ouška, oči) a sadu plyšových drátků na fousky a bambulek na čumáčky.
Celkem tady vytvoříte 8 veselých figurek - portrétů - zvířátek. V balení je i návod krok za krokem.

Pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.