Ouistitwist Karetní hra

DJ05186
  • 1 z 2
Karetní hra OuistiTwist je rychlá postřehová hra. Hráči se v každém kole snaží najít jako první kartu, která představuje kombinaci barvy a pozici opičky. Kdo má na konci hry jako první předepsaný počet karet, vyhrává. Pro hráče od 6 let. Obsahuje 24 ob

  • 263,64 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 26.10.2018
319 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Karetní hra OuistiTwist je rychlá postřehová hra. Hráči se v každém kole snaží najít jako první kartu, která představuje kombinaci barvy a pozici opičky. Kdo má na konci hry jako první předepsaný počet karet, vyhrává.

Pro hráče od 6 let. Obsahuje 24 oboustranných kulatých karet.

Rozměry balení: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.