Navlíkací korálky

DJ09805
Tvořivý korálkovací set obsahuje balení čtyř druhů něžných korálků, cívku s různorodým navlékacím materiálem a jehlou, kovové komponenty, nalepovací hvězdičky, kovový medailonek s nočním ptáčkemi na fialovém řetízku a návod se základními technikami korál

  • 365 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 5.8.2021
420 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Tvořivý korálkovací set obsahuje balení čtyř druhů něžných korálků, cívku s různorodým navlékacím materiálem a jehlou,  kovové komponenty, nalepovací hvězdičky, kovový medailonek s nočním ptáčkemi na fialovém řetízku a návod se základními technikami korálkování. 

Rozměry balení: 21x23,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.