Navlékací sada - Letní louka, 2+

DJ06170
Efekt lupa
  • 1 z 2
Dřevěné a filcové korále na tkaničce. Balení obsahuje 18 korálků (ptáčci, kytičky, motýlci..), které si můžete navlékat podle fantazie na přiloženou tkaničku a použít jako korále nebo dekoraci. Určeno pro děti od dvou let. Rozměr balení: 22,5x13x3

  • 460 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 1.10.2021
529 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Dřevěné a filcové korále na tkaničce. Balení obsahuje 18 korálků (ptáčci, kytičky, motýlci..), které si můžete navlékat podle fantazie na přiloženou tkaničku a použít jako korále nebo dekoraci.

Určeno pro děti od dvou let.

Rozměr balení: 22,5x13x3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.