Naučná hra Tocto loto

DJ08311
  • 1 z 2
Zábavná hra Tocto loto je skvělá hra u které se mohou děti bavit a zároveň učit. Hra pomáhá dětem rozvíjet jejich jazykové dovednosti a poslechové dovednosti tím, že musí poslouchat a najít znaky na desce, jakmile jsou jim popsány jinými hráči. Hra je v

  • 297,52 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.11.2018
360 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Zábavná hra Tocto loto je skvělá hra u které se mohou děti bavit a zároveň učit. Hra pomáhá dětem rozvíjet jejich jazykové dovednosti a poslechové dovednosti tím, že musí poslouchat a najít znaky na desce, jakmile jsou jim popsány jinými hráči. 
Hra je vhodná pro hráče od 3 do 6 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.