Naučná hra Tocto loto

DJ08311
Efekt lupa
  • 1 z 2

Skvělá hra, u které se mohou děti bavit a zároveň učit. Hra pomáhá dětem rozvíjet jejich jazykové a poslechové dovednosti tím, že musí poslouchat a najít znaky na desce, jakmile jsou jim popsány jinými hráči, nebo naopak popisovat obrázky na žetonech tak, aby ostatní hráči našli zvířátko na desce.


  • 298 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
360 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Návod ke hře - Tocto loto

- Hra je určená pro věk 3-6 let

Popisuj a poslouchej popis postavy na tabulce

Obsah balení: 3 destišky, 18 kulatých kartiček

Cíl hry: najít postavy na destičkách

Příprava hry:

Pro každou hru jeden z hráčů bude Leader. ( Pro prvních pár her doporučujeme ponechat roli Leadera dospělému). Ostatní hráči si vyberou jednu ze 3 destiček a položí ji před sebe. Všechny kulaté kartičky se položí obrázkem dolů v hromádce vedle leadera.

Princip hry:

Leader:

Vezme si vrchní kartičku z hromádky a bez toho aby jí ukázal ostatním hráčům, popíše co nejlépe popis postavy (charakter) na obrázku:

Hráč:

Pečlivě studuje svou desku a pokouší se najít popisované zvíře.

- pokud nějaký hráč najde na své destičce popisované zvíře, řekne „Mám ho“, ukáže na něj, vezme si kartičku a položí ji vedle sebe. Poté vezme Leader další kartičku a popisuje další postavu zvířete a tak pořád dokola dokud nedojdou kartičky.

- pokud ji hráč nevidí na své destičce, řekne „Není tu“. Leader položí kartičku na jednu stranu a popisuje další kartičku.

Na konci balíčku kartiček by hráči měli najít všech dvanáct znaků na své desce.

Pokud jich nemá všech dvanáct, leader vezme vyřazené karty a začne je znovu popisovat. Hráč pak hledá chybějící znaky.

V následujících hrách si hráči mohou vyměnit role.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.