Nauč se kreslit - krok za krokem pro holky

DJ08320
Efekt lupa
  • 1 z 2
Naučná kreativní hra, kde se naučíte, jak kreslit různé dívčí motivy: princezny, panenky, zvířátka nebo i různé dobroty. Sada obsahuje mnoho návodů na kartičkách a plastovou destičku na kreslení fixem včetně fixu a hadříku na mazání. Když se obrázek napop

  • 286 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 5.8.2021
329 Kč
Kategorie: Výtvarné a kreativní sety
 

Naučná kreativní hra, kde se naučíte, jak kreslit různé dívčí motivy: princezny, panenky, zvířátka nebo i různé dobroty. Sada obsahuje mnoho návodů na kartičkách a plastovou destičku na kreslení fixem včetně fixu a hadříku na mazání. Když se obrázek napoprvé napovede, není třeba zoufat - stačí tabulku smazat a zkusit to znova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.