Námořní bitva - magnetická hra

DJ05270

Tradiční hra "Lodě" je známá dospělým i dětem. Tato verze je zjednodušená pro děti od 5 let a je vylepšena tak, že destičky jsou magnetické a tím pádem na mnoho opakovaných použití!

  • 499 Kč 200 Kč –40 %
    247 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
299 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
Položka byla vyprodána...
 

Určeno pro 2 hráče.

Obsah balení: 2 magnetické tabulky, 2 sady pěti lodí, 22 modrých žetonů, 18 červených žetonů, 16 modelových kartiček, 2 dřevěné herní desky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.