Namaluj a smaž - Medvědi

DJ08992
Efekt lupa
  • 1 z 2

Výtvarná sada obsahuje 3 postavičky medvídků, tři smývatelné fixy - zelená, modrá, žlutá a hadřík. Povrch medvídka se dá kdykoli hadříkem smazat a tak si děti mohou donekonečna vybarvovat medvídky podle fantazie. Vhodné pro děti 3-6 let.

  • 410 Kč 164 Kč –40 %
    203 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.12.2021
246 Kč
Kategorie: Hračky a hry
Záruka: 2 roky
 

Výtvarná sada obsahuje 3 postavičky medvídků, tři smývatelné fixy - zelená, modrá, žlutá a hadřík. Povrch medvídka se dá kdykoli hadříkem smazat a tak si děti mohou donekonečna vybarvovat medvídky podle fantazie. Vhodné pro děti 3-6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.