Mixamatou

DJ05130
Pamatovací karetní hra-Mixamatou Stejný klobouk, stejné tváře nebo stejný oblek - celkem tři způsoby, jak kombinovat kočky a vyhrát hru tím, že se zbavíte všech svých karet. Karetní hra pro děti od 5 do 10 let.

  • 174 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 30.9.2021
210 Kč
Kategorie: Společenské a naučné hry
 

Pravidla ke hře - Mixamatou

Pro 2-4 hráčů od 5 let.

Balení obsahuje celkem 36 karet.

Hra:

Zamíchejte balík karet a každému hráči rozdejte 6 karet. Jednu kartu položte doprostřed stolu obrázkem nahoru. Začíná nejmladší z hráčů a hraje se po směru hodinových ručiček.

Obrázky na kartách mají stejné prvky. Jsou to pokrývky hlavy  (musí se shodovat barva a tvar), oblečení nebo tváře (opět se musí shodovat barva i tvar).

Pokud má hráč v ruce kartu, která má stejný prvek,  jako ta karta na stole, smí ji na ni položit. Pokud má ještě jednu, která se shoduje v jednom z prvků, smí se ji také zbavit (povolené množství jsou dvě karty za jedno kolo). Pak je řada na dalším hráči.

V případě, že žádnou kartu, která by se shodovala alespoň v jednom z prvků, hráč nemá -lízne si kartu z balíku. V případě, že se líznutá karta shoduje, může ji rovnou hodit do kupky na stole. V opačném případě je řada na dalším hráči.

Vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.