Mini grafic - pixelové obrázky

DJ05388
Efekt lupa
  • 1 z 2
Mini grafic - pixelové obrázky Sada 30 karet s obrázky zvířat na vybarvení. Obrázky jsou stylizované jako pixely - vybarvuje se podle čísel. Pastelky nejsou součástí balení. Velikost balení je 15 x 12 cm. Od 6 let.

  • 130 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.9.2021
149 Kč
Kategorie: Omalovánky, šablony
 

Mini grafic - pixelové obrázky
Sada 30 karet s obrázky zvířat na vybarvení. Obrázky jsou stylizované jako pixely - vybarvuje se podle čísel. Pastelky nejsou součástí balení.

Velikost balení je 15 x 12 cm. Od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.