Malování barevným pískem - Třpytivé mořské víly

DJ09507

Oblíbená výtvarná sada pískování, tentokrát na téma mořských víl. Sada obsahuje 4 podkladové obrázky a 6 tubiček s třpytkami.


  • 347 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
420 Kč
Kategorie: Hračky a hry
 

Oblíbená výtvarná sada pískování, tentokrát na téma mořských víl. Sada obsahuje 4 podkladové obrázky a 6 tubiček s třpytkami. Jednotlivé lepicí plochy v obrázcích se pomocí třpytek a špachtle dotvoří a výsledkem je krásný třpytivý obrázek mořské panny. Vyplňovat se dá podle návodu nebo vlastní fantazie.

Vhodné pro děti od 6 let.

Velikost balení 23 x 16,5 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Djeco je francouzský výrobce hraček, her, dekorací a kreativních her. Pod jedinečným designem jsou podepsání přední francouzští výtvarníci. Hračky Djeco to jsou dřevěné puzzle nebo didaktické a interaktivní hry pro děti již od 12 měsíců. Pro děti od tří let jsou připraveny úžasné výtvarné sety, společenské hry, puzzle, dřevěné hračky, karty, razítka, hudební nástroje ...apd. Djeco jsou i jedinečné dekorace jako vinylové nálepky na zeď, závěsné dekorace nebo třeba tetování.S  výtvarnými sety od Djeco se může stát každý umělcem, každý si může vybrat nějakou metodu: koláže, vyšívání, grafika, kresba, monotyp, pastel, razítka, tempery.......Djeco je vtipné, zábavné a naučné.